Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 4 A » 5 A » 5 B » 5 C » 6 A » 6 B » 6 C » 7 A » 7 B » 8 A » 8 B

Plany różnych dzienników

» Dziennik kl. 1A » Dziennik kl. 1B » Dziennik kl. 2A » Dziennik kl. 2B » Dziennik kl. 3A » Dziennik kl. 3B

Klasa 4 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
4 A - Duczmal K. (212)
religia
4 A - Bilejczyk A. (205)
wychowanie fizyczne
4 A - Muszkieta A. (sala gimnastyczna)
2 08:50-09:35 matematyka
4 A - Jurga-Bock J. (212)
język angielski
4 A - Matusiak J. (212)
wychowanie fizyczne
4 A - Muszkieta A. (sala gimnastyczna)
zajęcia z wychowawcą
4 A - Duczmal K. (205)
historia
4 A - Leszczyńska A. (205)
3 09:45-10:30 przyroda
4 A - Targońska J. (212)
język polski
4 A - Duczmal K. (210)
matematyka
4 A - Jurga-Bock J. (210)
język polski
4 A - Duczmal K. (212)
język angielski
4 A - Matusiak J. (210)
4 10:45-11:30 religia
4 A - Bilejczyk A. (212)
matematyka
4 A - Jurga-Bock J. (205)
język angielski
4 A - Matusiak J. (213)
przyroda
4 A - Targońska J. (208)
wychowanie fizyczne
4 A - Muszkieta A. (sala gimnastyczna)
5 11:35-12:20 muzyka
4 A - Drogosz K. (aula)
wychowanie fizyczne
4 A - Muszkieta A. (sala gimnastyczna)
informatyka
4 A - Siadak G. (201)
matematyka
4 A - Jurga-Bock J. (suterena)
język polski
4 A - Duczmal K. (212)
6 12:25-13:10 technika
4 A - Mikołajczak G. (213)
plastyka
4 A - Mikołajczak G. (suterena)
język polski
4 A - Duczmal K. (212)
7 13:35-14:20 etyka
4 A - Walczak A. (205)
8 14:25-15:10
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa 5 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
5 A - Targońska J. (205)
matematyka
5 A - Jurga-Bock J. (suterena)
2 08:50-09:35 historia
5 A - Leszczyńska A. (213)
język polski
5 A - Bożek A. (205)
informatyka
5 A j.ang./inf. gr.1 - Siadak G. (201)
3 09:45-10:30 język angielski
5 A j.ang./inf. gr.1 - Matusiak J. (205)
język angielski
5 A j.ang./inf. gr.2 - Rahn A. (213)
język polski
5 A - Bożek A. (205)
język polski
5 A - Bożek A. (205)
4 10:45-11:30 geografia
5 A - Ślesińska M. (208)
wychowanie fizyczne
5 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
historia
5 A - Leszczyńska A. (suterena)
5 11:35-12:20 religia
5 A - Bilejczyk A. (205)
muzyka
5 A - Drogosz K. (aula)
język angielski
5 A j.ang./inf. gr.1 - Matusiak J. (200)
język angielski
5 A j.ang./inf. gr.2 - Rahn A. (213)
język polski
5 A - Bożek A. (212)
język angielski
5 A j.ang./inf. gr.1 - Matusiak J. (210)
informatyka
5 A j.ang./inf. gr.2 - Siadak G. (201)
6 12:25-13:10 wychowanie fizyczne
5 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
język angielski
5 A j.ang./inf. gr.2 - Rahn A. (212)
matematyka
5 A - Jurga-Bock J. (210)
język polski
5 A - Bożek A. (212)
religia
5 A - Bilejczyk A. (210)
7 13:35-14:20 etyka
5 A - Walczak A. (205)
biologia
5 A - Targońska J. (208)
matematyka
5 A - Jurga-Bock J. (210)
matematyka
5 A - Jurga-Bock J. (205)
8 14:25-15:10 plastyka
5 A - Mikołajczak G. (suterena)
technika
5 A - Mikołajczak G. (suterena)
9 15:20-16:05 wychowanie fizyczne
5 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
10 16:10-16:55 wychowanie fizyczne
5 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)

Klasa 5 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35 informatyka
5 B j.ang./inf. gr.1 - Siadak G. (201)
zajęcia z wychowawcą
5 B - Leśniańska D. (209)
język angielski
5 B j.ang./inf. gr.1 - Rahn A. (201)
język angielski
5 B j.ang./inf. gr.2 - Matusiak J. (200)
3 09:45-10:30 historia
5 B - Leszczyńska A. (210)
matematyka
5 B - Jurga-Bock J. (209)
geografia
5 B - Ślesińska M. (208)
informatyka
5 B j.ang./inf. gr.2 - Siadak G. (201)
4 10:45-11:30 matematyka
5 B - Jurga-Bock J. (209)
muzyka
5 B - Drogosz K. (aula)
język polski
5 B - Leśniańska D. (205)
matematyka
5 B - Jurga-Bock J. (213)
5 11:35-12:20 język polski
5 B - Leśniańska D. (suterena)
język angielski
5 B j.ang./inf. gr.1 - Rahn A. (212)
język angielski
5 B j.ang./inf. gr.2 - Matusiak J. (210)
język polski
5 B - Leśniańska D. (212)
język polski
5 B - Leśniańska D. (210)
matematyka
5 B - Jurga-Bock J. (213)
6 12:25-13:10 plastyka
5 B - Mikołajczak G. (suterena)
religia
5 B - Marciniak J. (210)
język polski
5 B - Leśniańska D. (212)
historia
5 B - Leszczyńska A. (210)
religia
5 B - Marciniak J. (213)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
5 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
język angielski
5 B j.ang./inf. gr.1 - Rahn A. (201)
język angielski
5 B j.ang./inf. gr.2 - Matusiak J. (210)
wychowanie fizyczne
5 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
5 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
technika
5 B - Mikołajczak G. (suterena)
9 15:20-16:05 biologia
5 B - Targońska J. (208)
10 16:10-16:55 wychowanie fizyczne
5 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)

Klasa 5 C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język angielski
5 C j.ang./inf. gr.1 - Matusiak J. (209)
język angielski
5 C j.ang./inf.gr.2 - Rahn A. (208)
2 08:50-09:35 biologia
5 C - Targońska J. (208)
matematyka
5 C - Jurga-Bock J. (201)
język angielski
5 C j.ang./inf. gr.1 - Matusiak J. (200)
język angielski
5 C j.ang./inf.gr.2 - Rahn A. (201)
3 09:45-10:30 geografia
5 C - Ślesińska M. (208)
wychowanie fizyczne
5 C - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
matematyka
5 C - Jurga-Bock J. (213)
4 10:45-11:30 muzyka
5 C - Drogosz K. (aula)
język polski
5 C - Bożek A. (213)
matematyka
5 C - Jurga-Bock J. (205)
język polski
5 C - Bożek A. (213)
plastyka
5 C - Mikołajczak G. (suterena)
5 11:35-12:20 technika
5 C - Mikołajczak G. (213)
język polski
5 C - Bożek A. (213)
język polski
5 C - Bożek A. (205)
historia
5 C - Leszczyńska A. (213)
historia
5 C - Leszczyńska A. (205)
6 12:25-13:10 język angielski
5 C j.ang./inf. gr.1 - Matusiak J. (210)
zajęcia z wychowawcą
5 C - Mikołajczak G. (213)
język polski
5 C - Bożek A. (205)
matematyka
5 C - Jurga-Bock J. (213)
informatyka
5 C j.ang./inf.gr.2 - Siadak G. (201)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
5 C - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
informatyka
5 C j.ang./inf. gr.1 - Siadak G. (201)
język angielski
5 C j.ang./inf.gr.2 - Rahn A. (200)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
5 C - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
5 C - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
9 15:20-16:05 religia
5 C - Marciniak J. (14)
religia
5 C - Marciniak J. (suterena)
10 16:10-16:55

Klasa 6 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język angielski
6 A - Rahn A. (208)
2 08:50-09:35 język polski
6 A - Duczmal K. (210)
geografia
6 A - Ślesińska M. (208)
3 09:45-10:30 matematyka
6 A - Jurga-Bock J. (suterena)
język angielski
6 A - Rahn A. (209)
4 10:45-11:30 technika
6 A - Miszczyszyn P. (suterena)
język polski
6 A - Duczmal K. (209)
5 11:35-12:20 zajęcia z wychowawcą
6 A - Rahn A. (208)
język polski
6 A - Duczmal K. (205)
wychowanie fizyczne
6 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
6 12:25-13:10 muzyka
6 A - Drogosz K. (aula)
matematyka
6 A - Jurga-Bock J. (208)
język angielski
6 A - Rahn A. (209)
wychowanie fizyczne
6 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
matematyka
6 A - Jurga-Bock J. (205)
7 13:35-14:20 informatyka
6 A - Siadak G. (201)
matematyka
6 A - Jurga-Bock J. (205)
historia
6 A - Leszczyńska A. (208)
język polski
6 A - Duczmal K. (208)
8 14:25-15:10 historia
6 A - Leszczyńska A. (208)
biologia
6 A - Rahn A. (205)
język polski
6 A - Duczmal K. (208)
9 15:20-16:05 religia
6 A - Marciniak J. (208)
wychowanie fizyczne
6 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
plastyka
6 A - Mikołajczak G. (suterena)
10 16:10-16:55 religia
6 A - Marciniak J. (208)
wychowanie fizyczne
6 A - Głogowski D. (sala gimnastyczna)

Klasa 6 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
6 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
6 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
3 09:45-10:30 język angielski
6 B - Went M. (208)
język polski
6 B - Leśniańska D. (209)
język angielski
6 B - Went M. (suterena)
matematyka
6 B - Miszczyszyn P. (207)
4 10:45-11:30 historia
6 B - Leszczyńska A. (suterena)
informatyka
6 B - Siadak G. (201)
historia
6 B - Leszczyńska A. (suterena)
język polski
6 B - Leśniańska D. (207)
5 11:35-12:20 wychowanie fizyczne
6 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
matematyka
6 B - Miszczyszyn P. (suterena)
geografia
6 B - Ślesińska M. (208)
matematyka
6 B - Miszczyszyn P. (205)
technika
6 B - Miszczyszyn P. (207)
6 12:25-13:10 język polski
6 B - Leśniańska D. (208)
biologia
6 B - Targońska J. (207)
wychowanie fizyczne
6 B - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
język polski
6 B - Leśniańska D. (205)
zajęcia z wychowawcą
6 B - Głogowski D. (208)
7 13:35-14:20 język polski
6 B - Leśniańska D. (208)
wychowanie do życia w rodzinie
6 B - Targońska J. (14)
matematyka
6 B - Miszczyszyn P. (209)
religia
6 B - Marciniak J. (205)
plastyka
6 B - Mikołajczak G. (suterena)
8 14:25-15:10 religia
6 B - Marciniak J. (208)
język angielski
6 B - Went M. (208)
9 15:20-16:05 muzyka
6 B - Drogosz K. (208)
10 16:10-16:55

Klasa 6 C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
6 C - Purtak M. (209)
język polski
6 C - Leśniańska D. (209)
2 08:50-09:35 matematyka
6 C - Purtak M. (209)
biologia
6 C - Targońska J. (208)
język polski
6 C - Leśniańska D. (209)
język polski
6 C - Leśniańska D. (209)
3 09:45-10:30 język polski
6 C - Leśniańska D. (209)
muzyka
6 C - Drogosz K. (aula)
geografia
6 C - Ślesińska M. (208)
religia
6 C - Marciniak J. (209)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
6 C - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
język polski
6 C - Leśniańska D. (209)
wychowanie fizyczne
6 C - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
zajęcia z wychowawcą
6 C - Siczyńska E. (209)
5 11:35-12:20 wychowanie fizyczne
6 C - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
historia
6 C - Leszczyńska A. (209)
wychowanie fizyczne
6 C - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
matematyka
6 C - Purtak M. (209)
technika
6 C - Mikołajczak G. (suterena)
6 12:25-13:10 matematyka
6 C - Purtak M. (209)
język angielski
6 C - Went M. (201)
informatyka
6 C - Siadak G. (201)
język angielski
6 C - Went M. (suterena)
7 13:35-14:20 religia
6 C - Marciniak J. (209)
plastyka
6 C - Mikołajczak G. (suterena)
8 14:25-15:10 język angielski
6 C - Went M. (209)
9 15:20-16:05 historia
6 C - Leszczyńska A. (209)
10 16:10-16:55

Klasa 7 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
7 A - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
geografia
7 A - Ślesińska M. (208)
zajęcia z wychowawcą
7 A - Matusiak J. (14)
2 08:50-09:35 fizyka
7 A - Miszczyszyn P. (14)
matematyka
7 A - Miszczyszyn P. (suterena)
język polski
7 A - Duczmal K. (suterena)
biologia
7 A - Targońska J. (209)
matematyka
7 A - Miszczyszyn P. (208)
3 09:45-10:30 język polski
7 A - Duczmal K. (14)
historia
7 A - Leszczyńska A. (207)
język polski
7 A - Duczmal K. (suterena)
wychowanie fizyczne
7 A - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
język polski
7 A - Duczmal K. (14)
4 10:45-11:30 język angielski
7 A - Matusiak J. (14)
język angielski
7 A - Matusiak J. (208)
chemia
7 A - Wasielewska K. (14)
fizyka
7 A - Miszczyszyn P. (14)
język angielski
7 A - Matusiak J. (205)
5 11:35-12:20 matematyka
7 A - Miszczyszyn P. (209)
biologia
7 A - Targońska J. (208)
historia
7 A - Leszczyńska A. (suterena)
język polski
7 A - Duczmal K. (207)
chemia
7 A - Wasielewska K. (14)
6 12:25-13:10 religia
7 A - Marciniak J. (205)
wychowanie fizyczne
7 A - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
religia
7 A - Marciniak J. (suterena)
matematyka
7 A - Miszczyszyn P. (14)
język niemiecki
7 A - Olejarczyk A. (209)
7 13:35-14:20 muzyka
7 A - Drogosz K. (aula)
wychowanie fizyczne
7 A - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
geografia
7 A - Ślesińska M. (14)
język niemiecki
7 A - Olejarczyk A. (14)
informatyka
7 A - Siadak G. (201)
8 14:25-15:10 plastyka
7 A - Mikołajczak G. (suterena)
wychowanie do życia w rodzinie
7 A - Targońska J. (14)
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa 7 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język angielski
7 B j.ang/j.niem./inf gr 1. - Matusiak J. (201)
język niemiecki
7 B j.ang/j.niem./inf gr 2. - Olejarczyk A. (200)
język polski
7 B - Duczmal K. (14)
chemia
7 B - Wasielewska K. (14)
wychowanie do życia w rodzinie
7 B - Targońska J. (14)
biologia
7 B - Targońska J. (208)
2 08:50-09:35 język niemiecki
7 B j.ang/j.niem./inf gr 1. - Olejarczyk A. (200)
język angielski
7 B j.ang/j.niem./inf gr 2. - Matusiak J. (205)
język polski
7 B - Duczmal K. (14)
matematyka
7 B - Meller K. (208)
matematyka
7 B - Meller K. (14)
matematyka
7 B - Meller K. (14)
3 09:45-10:30 wychowanie fizyczne
7 B - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
informatyka
7 B j.ang/j.niem./inf gr 1. - Meller K. (201)
język angielski
7 B j.ang/j.niem./inf gr 2. - Matusiak J. (200)
język angielski
7 B j.ang/j.niem./inf gr 1. - Matusiak J. (200)
informatyka
7 B j.ang/j.niem./inf gr 2. - Meller K. (201)
język niemiecki
7 B j.ang/j.niem./inf gr 1. - Olejarczyk A. (205)
język angielski
7 B j.ang/j.niem./inf gr 2. - Matusiak J. (200)
historia
7 B - Leszczyńska A. (suterena)
4 10:45-11:30 język polski
7 B - Duczmal K. (205)
fizyka
7 B - Miszczyszyn P. (14)
język polski
7 B - Duczmal K. (209)
wychowanie fizyczne
7 B - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
chemia
7 B - Wasielewska K. (14)
5 11:35-12:20 historia
7 B - Leszczyńska A. (14)
matematyka
7 B - Meller K. (201)
biologia
7 B - Targońska J. (209)
zajęcia z wychowawcą
7 B - Meller K. (14)
wychowanie fizyczne
7 B - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
6 12:25-13:10 fizyka
7 B - Miszczyszyn P. (14)
język angielski
7 B j.ang/j.niem./inf gr 1. - Matusiak J. (suterena)
język niemiecki
7 B j.ang/j.niem./inf gr 2. - Olejarczyk A. (205)
geografia
7 B - Ślesińska M. (208)
geografia
7 B - Ślesińska M. (208)
wychowanie fizyczne
7 B - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
7 13:35-14:20 religia
7 B - Marciniak J. (14)
muzyka
7 B - Drogosz K. (aula)
plastyka
7 B - Mikołajczak G. (suterena)
język polski
7 B - Duczmal K. (207)
religia
7 B - Marciniak J. (209)
8 14:25-15:10
9 15:20-16:05
10 16:10-16:55

Klasa 8 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
8 A - Weber Sobiech I. (207)
język polski
8 A - Weber Sobiech I. (207)
wychowanie fizyczne
8 A wf dz. - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
2 08:50-09:35 biologia
8 A - Rahn A. (207)
język polski
8 A - Weber Sobiech I. (207)
język polski
8 A - Weber Sobiech I. (207)
wychowanie fizyczne
8 A wf dz. - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
3 09:45-10:30 matematyka
8 A - Purtak M. (207)
wychowanie do życia w rodzinie
8 A - Targońska J. (suterena)
chemia
8 A - Wasielewska K. (14)
matematyka
8 A - Purtak M. (14)
język niemiecki
8 A j.ang/j.niem./inf gr 1. - Olejarczyk A. (205)
język angielski
8 A j.ang/j.niem./inf gr 2. - Went M. (200)
4 10:45-11:30 matematyka
8 A - Purtak M. (207)
język niemiecki
8 A j.ang/j.niem./inf gr 1. - Olejarczyk A. (200)
język angielski
8 A j.ang/j.niem./inf gr 2. - Went M. (201)
geografia
8 A - Ślesińska M. (208)
język angielski
8 A j.ang/j.niem./inf gr 1. - Went M. (200)
język niemiecki
8 A j.ang/j.niem./inf gr 2. - Olejarczyk A. (201)
informatyka
8 A j.ang/j.niem./inf gr 1. - Siadak G. (201)
język angielski
8 A j.ang/j.niem./inf gr 2. - Went M. (200)
5 11:35-12:20 język angielski
8 A j.ang/j.niem./inf gr 1. - Went M. (201)
język niemiecki
8 A j.ang/j.niem./inf gr 2. - Olejarczyk A. (200)
matematyka
8 A - Purtak M. (14)
fizyka
8 A - Miszczyszyn P. (14)
język angielski
8 A j.ang/j.niem./inf gr 1. - Went M. (200)
informatyka
8 A j.ang/j.niem./inf gr 2. - Siadak G. (201)
wiedza o społeczeństwie
8 A - Samek M. (208)
6 12:25-13:10 wiedza o społeczeństwie
8 A - Samek M. (209)
fizyka
8 A - Miszczyszyn P. (14)
historia
8 A - Leszczyńska A. (207)
religia
8 A - Marciniak J. (207)
historia
8 A - Leszczyńska A. (207)
7 13:35-14:20 edukacja dla bezpieczeństwa
8 A - Mikołajczak G. (suterena)
zajęcia z wychowawcą
8 A - Went M. (207)
wychowanie fizyczne
8 AB wf chł. - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
chemia
8 A - Wasielewska K. (14)
8 14:25-15:10 język polski
8 A - Weber Sobiech I. (207)
religia
8 A - Marciniak J. (14)
wychowanie fizyczne
8 AB wf chł. - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
9 15:20-16:05 wychowanie fizyczne
8 AB wf chł. - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 A wf dz. - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 AB wf chł. - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
10 16:10-16:55 wychowanie fizyczne
8 A wf dz. - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)

Klasa 8 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
8 B - Weber Sobiech I. (207)
wychowanie fizyczne
8 B wf dz. - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
8 B wf dz. - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
język polski
8 B - Weber Sobiech I. (207)
chemia
8 B - Wasielewska K. (14)
wychowanie fizyczne
8 B wf dz. - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
wychowanie do życia w rodzinie
8 B - Targońska J. (207)
3 09:45-10:30 język angielski
8 B j.ang./j.niem./inf. gr.1 - Went M. (200)
informatyka
8 B j.ang./j.niem/inf. gr.2 - Siadak G. (201)
fizyka
8 B - Miszczyszyn P. (14)
język polski
8 B - Weber Sobiech I. (207)
język polski
8 B - Weber Sobiech I. (207)
biologia
8 B - Targońska J. (208)
4 10:45-11:30 język angielski
8 B j.ang./j.niem./inf. gr.1 - Went M. (200)
język niemiecki
8 B j.ang./j.niem/inf. gr.2 - Olejarczyk A. (201)
matematyka
8 B - Grzegorzewicz-Zielony R. (207)
matematyka
8 B - Grzegorzewicz-Zielony R. (207)
język polski
8 B - Weber Sobiech I. (207)
religia
8 B - Marciniak J. (208)
5 11:35-12:20 matematyka
8 B - Grzegorzewicz-Zielony R. (207)
język niemiecki
8 B j.ang./j.niem./inf. gr.1 - Olejarczyk A. (207)
język angielski
8 B j.ang./j.niem/inf. gr.2 - Went M. (200)
matematyka
8 B - Grzegorzewicz-Zielony R. (207)
geografia
8 B - Ślesińska M. (208)
język niemiecki
8 B j.ang./j.niem./inf. gr.1 - Olejarczyk A. (200)
język angielski
8 B j.ang./j.niem/inf. gr.2 - Went M. (209)
6 12:25-13:10 historia
8 B - Leszczyńska A. (207)
informatyka
8 B j.ang./j.niem./inf. gr.1 - Siadak G. (201)
język angielski
8 B j.ang./j.niem/inf. gr.2 - Went M. (200)
fizyka
8 B - Miszczyszyn P. (14)
język angielski
8 B j.ang./j.niem./inf. gr.1 - Went M. (209)
język niemiecki
8 B j.ang./j.niem/inf. gr.2 - Olejarczyk A. (200)
chemia
8 B - Wasielewska K. (14)
7 13:35-14:20 wiedza o społeczeństwie
8 B - Samek M. (207)
historia
8 B - Leszczyńska A. (208)
historia
8 B - Leszczyńska A. (207)
wychowanie fizyczne
8 AB wf chł. - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
wiedza o społeczeństwie
8 B - Samek M. (207)
8 14:25-15:10 edukacja dla bezpieczeństwa
8 B - Mikołajczak G. (suterena)
wychowanie fizyczne
8 B wf dz. - Siczyńska E. (sala gimnastyczna)
religia
8 B - Marciniak J. (207)
wychowanie fizyczne
8 AB wf chł. - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
9 15:20-16:05 wychowanie fizyczne
8 AB wf chł. - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
wychowanie fizyczne
8 AB wf chł. - Głogowski D. (sala gimnastyczna)
10 16:10-16:55

Dziennik Dziennik kl. 1A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (107)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Mizgalska A. (harcówka)
08:00-08:45
edukacja informatyczna
Mizgalska A. (201)
08:50-09:35
język angielski
Rahn A. (107)
09:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (107)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (107)
10:45-11:30
religia
Bilejczyk A. (107)
08:00-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (107)
11:35-12:20
język angielski
Rahn A. (107)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (107)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne
Mizgalska A. (harcówka)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Mizgalska A. (107)
11:35-12:20
religia
Bilejczyk A. (107)

Dziennik Dziennik kl. 1B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Ratajczak M. (108)
10:45-11:30
język angielski
Rahn A. (108)
08:50-09:35
religia
Bilejczyk A. (108)
09:45-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Ratajczak M. (108)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Ratajczak M. (108)
10:45-11:30
język angielski
Rahn A. (108)
11:35-12:20
wychowanie fizyczne
Ratajczak M. (harcówka)
08:00-08:45
edukacja informatyczna
Ratajczak M. (201)
08:50-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Ratajczak M. (108)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Ratajczak M. (108)
09:45-10:30
religia
Bilejczyk A. (108)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Ratajczak M. (harcówka)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Ratajczak M. (108)

Dziennik Dziennik kl. 2A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10:45-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Muszkieta A. (105)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Muszkieta A. (105)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Muszkieta A. (harcówka)
11:35-12:20
język angielski
Wojtkowiak C. (105)
08:00-08:45
informatyka
Siadak G. (201)
08:50-09:35
religia
Bilejczyk A. (105)
09:45-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Muszkieta A. (105)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Muszkieta A. (105)
09:45-10:30
religia
Bilejczyk A. (105)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Muszkieta A. (harcówka)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Muszkieta A. (105)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Muszkieta A. (107)
10:45-11:30
język angielski
Wojtkowiak C. (108)

Dziennik Dziennik kl. 2B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (107)
11:35-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (107)
08:00-08:45
język angielski
Wojtkowiak C. (212)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne
Wojtkowiak C. (harcówka)
09:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (212)
11:35-12:20
religia
Bilejczyk A. (107)
08:00-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (212)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (212)
09:45-10:30
informatyka
Siadak G. (201)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (212)
11:35-12:20
wychowanie fizyczne
Wojtkowiak C. (harcówka)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Wojtkowiak C. (212)
10:45-11:30
religia
Bilejczyk A. (212)
11:35-12:20
język angielski
Wojtkowiak C. (105)

Dziennik Dziennik kl. 3A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10:45-13:10
edukacja wczesnoszkolna
Jędrzejowska D. (213)
13:35-14:20
edukacja informatyczna
Jędrzejowska D. (201)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Jędrzejowska D. (213)
10:45-11:30
religia
Bilejczyk A. (213)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Jędrzejowska D. (213)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Jędrzejowska D. (harcówka)
11:35-12:20
religia
Bilejczyk A. (107)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Jędrzejowska D. (213)
10:45-11:30
język angielski
Rahn A. (105)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Jędrzejowska D. (105)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Jędrzejowska D. (213)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne
Jędrzejowska D. (sala gimnastyczna)
10:45-11:30
język angielski
Rahn A. (105)

Dziennik Dziennik kl. 3B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10:45-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (210)
12:25-13:10
edukacja informatyczna
Olejak K. (201)
13:35-14:20
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (210)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (210)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne
Olejak K. (harcówka)
10:45-11:30
język angielski
Rahn A. (210)
08:00-08:45
religia
Bilejczyk A. (210)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (210)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne
Olejak K. (sala gimnastyczna)
10:45-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (210)
08:00-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (210)
11:35-12:20
religia
Bilejczyk A. (108)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (210)
09:45-10:30
język angielski
Rahn A. (105)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Olejak K. (210)