Wspólny czas kolędowania

Choć za oknem śniegu brak i zima jeszcze nie przybyła, w naszych oddziałach przedszkolnych świąteczna atmosfera szybko zagościła. Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy i niepowtarzalny, na który czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. W  przedszkolach to również wyjątkowy okres, podczas którego spotykamy się przy świątecznych stołach, dzielimy radości i wzruszenia, składamy sobie serdeczne życzenia.

                   Świąteczne spotkania z rodzicami odbywały się przez cały ostatni tydzień. Nie zabrakło wspólnego tańczenia i ozdabiania pierników u Żabek,  śpiewania świątecznych piosenek, kosztowania piernikowych babeczek przygotowywanych przez dzieci oraz krótkiej opowiastki o zbliżających się świętach w języku migowym u Pszczółek, czy też przypatrywania się scenkom z narodzin Jezusa u Sówek.

 

Nie mogło także zabraknąć wspólnego czasu wychowawców i dzieci przy wigilijnym stole. No i oczywiście wizyta Świętego Mikołaja obowiązkowa!