Załoga Pana Boga

“Załoga Pana Boga” jest to schola dziecięco-młodzieżowa działająca przy parafii Zmartwychwstania Pańskiego, w której dzielnie śpiewają dziewczynki z naszej szkoły. Schola uświetnia swoim śpiewem dziecięce Msze święte w parafii. Zespół można również spotkać podczas wielu uroczystości organizowanych w naszej szkole np. na Festynie Rodzinnym czy szkolnych Mikołajkach.

W ostatni weekend Załoga Pana Boga aktywnie włączyła się w Jarmark Świąteczny na Rynku Wildeckim. 
https://gloswielkopolski.pl/poznan-jarmark-swiateczny-na-rynku-wildeckim-koledy-przysmaki-i-klimat-swiat-zobacz-zdjecia-i-wideo/ga/c1-14638781/zd/40555069?fbclid=IwAR1w8yxUsAHHcWDp4PQfEUJWDl4ofuTyWTYGttTnxWBY4hMRVNS3UfT5wlw

Dziewczynkom serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły w środowisku lokalnym
oraz życzymy rozwoju i wielu sukcesów!