Podsumowanie konkursu “Mój Mikołaj”

Zwykle Świętego Mikołaja przedstawiamy tak : postać starszego mężczyzny z białą brodą ubranego w czerwony strój, który wedle różnych legend i baśni w okresie świąt Bożego Narodzenia rozwozi dzieciom prezenty, saniami ciągniętymi przez zaprzęg reniferów. Według różnych wersji zamieszkuje wraz z grupą elfów Laponię lub biegun północny.

Z kolei 34 przedszkolaków,  którzy wzięli udział w konkursie świątecznym – “Mój Mikołaj” widzą go tak:

 

Pomysłowość dzieci i ich rodziców nie zna granic, ale nas to cieszy, ponieważ każdy z wykonanych Św. Mikołajów jest jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy, nietuzinkowy. Gratulujemy wszystkim biorącym udział w konkursie i zachęcamy do brania udziału w kolejnych mini konkursach, których podsumowanie zbiorcze nastąpi pod koniec roku szkolnego.