Warsztaty sensoryczne w salach przedszkolnych

14 listopada Rada Rodziców Piątki zorganizowała warsztaty sensoryczne dla naszych przedszkolaków: Pszczółek, Żabek i Biedronek. Dzieci miały okazję obejrzeć książeczki sensoryczne i przetestować je dokładnie. Warsztaty prowadziła Pani Małgorzata Piotrowska z TimoSimo i Pani Karla Wiśniewska
z KarLeo Baby. Dzieci były zachwycone! Następnie każda z grup wykonała wspólnie z Paniami łańcuchy
z filcu, które już wkrótce zawisną na choinkach w salach i korytarzach przedszkolnych. Dzieci wykazały się dużymi zdolnościami manipulacyjnymi i chęcią do pracy.

Z kolei grupa Sówek w tym dniu wybrała się na zwiedzanie Stadionu Lecha
w Poznaniu. Mieli okazję zobaczyć Salę Konferencyjną, Szatnię Gości, poziom boiska wraz z ławkami rezerwowych, Lożę Prezydencką, itp. Sówkom udało się także spotkać trenerów Lecha Poznań, co zostało uwiecznione na zdjęciu.