Przedszkolaki apelują o głosy – JEDEN głos KAŻDEGO dnia!

Drodzy Rodzice, Babcie, Dziadkowie, Ciocie, Wujkowie, przyjaciele, znajomi i nieznajomi także…! 

Przedszkolaki wzięły udział w konkursie „Pastusiowa Kraina”, organizowanym przez Akademię Aquafresh – Ogólnopolski Program Edukacji Zdrowotnej, wykonując cudowną makietę, w którą włożyły wraz z nauczycielkami dużo energii i serca.

Liczymy na Wasze głosy!

Możemy wygrać zabawki, tablicę multimedialną, a nawet nowy plac zabaw!
Wystarczą tylko nasze chęci i determinacja, aby głosować codziennie, aż do 30.11.

 

Zasady głosowania:

  1. Głosowanie odbywa się na Stronie Internetowej – www.akademia-aquafresh.pl  za pośrednictwem przycisku „Oddaj głos” znajdującego się po najechaniu kursorem na zdjęcie – nazwa naszej pracy: Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Romualda Traugutta w Poznaniu. Po oddaniu głosu zostaną Państwo poproszeni o adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość z linkiem, który należy kliknąć, w celu potwierdzenia głosu.BEZPOŚREDNI LINK DO NASZEJ PRACY: 
    https://akademia-aquafresh.pl/konkurs-pastusiowa-kraina/praca/160.html 
  2. Podczas głosowania jedna osoba może oddać maksymalnie 1 głos w ciągu 24 godzin (od godziny 0:00 do godziny 23:59).
  3. Kryterium ograniczenia do 1 głosu jest jeden adres IP oraz jeden adres i/lub konto e-mail.
    Głosowanie trwa od 15 listopada 2019 od godziny 12:00 do dnia 30 listopada 2019 do godziny 12:00.

 

Prosimy o głosy!

Można oddawać JEDEN głos KAŻDEGO DNIA
od 15.11, aż do 30.11.


CODZIENNIE JEDEN GŁOS. PAMIĘTAJ!!!

                                                                                                                                           Przedszkolaki z SP5