„Muralowy festyn dla boiska”

11 października w naszej szkole miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Odbył się „Muralowy festyn dla boiska”. Akcja ta miała związek z projektem złożonym w Poznańskim Budżecie Obywatelskim 2020, “Boisko dla Wildy”, w którym zbieraliśmy głosy na remont naszego szkolnego boiska.

W tym dniu na naszych uczniów czekało wiele atrakcji m.in. : warsztaty z miejskim przyrodnikiem, warsztaty z eksperymentowania dla dzieci – „Wulkan doświadczeń”, bezpieczeństwo w sieci, zajęcia artystyczne, informatyczne – robotyka, rozgrywki sportowe, zajęcia edukacyjne na temat prawidłowego dbania o higienę jamy ustnej „Mój Orbit”, zajęcia ze Strażą Miejską i Policją, ale najważniejszym elementem w tym dniu było malowanie muralu na terenie naszej szkoły, w którym brały udział wszystkie klasy.

Na koniec mogliśmy zobaczyć występy naszych wesołych przedszkolaków, które porwały do tańca wszystkich zgromadzonych na boisku, zaprezentowały się również klasy : 3B, 5B, 6B i 6C, swój gościnny pokaz dała również Szkoła Tańca “Born to dance”.