Aktualności Rady Rodziców Piątki

Szanowni Rodzice, informujemy o nowym składzie Prezydium Rady Rodziców:

 

oraz o wysokości składki na Radę Rodziców – nadal pozostaje kwota 40 zł od dziecka,.

Jeśli do naszej placówki uczęszcza więcej niż jedno dziecko z rodziny, to wtedy składkę dzielimy po równo, np. dwoje dzieci po 20zł . Składkę prosimy wpłacać skarbnikowi klasy, a skarbników prosimy o dokonanie przelewu na konto RR :

PKO 74 1020 4027 0000 1802 1294 8594

w tytule wpisując np.

  • Klasa IV B składka na RR
  • Klasa IV B TPD,
  • Klasa IV B ksero 1 semestr

Przypominamy, że 20 % od wpłaconej kwoty na RR należy do klasy, która dokonała wpłaty i w każdej chwili można ją wypłacić i przeznaczyć na potrzeby klasy.

O planach RR na rok szkolny 2019/2020 poinformujemy niebawem, a wszystkich rodziców prosimy i zachęcamy do współpracy, do udziału w kolejnych spotkaniach RR, do dzielenia się z nami pomysłami i oczekiwaniami, do wspierania nas swoimi pysznymi wypiekami, które ze smakiem pochłaniają dzieci, bo te nasze wszystkie działania mają właśnie dzieciom sprawiać radość i wywoływać uśmiech na ich twarzach. Liczymy na Państwa !!!

Chcemy również podziękować wszystkim rodzicom i nauczycielom, którzy do tej pory chętnie angażowali się w działalność RR.  Szczególnie podziękowania składamy dotychczasowej Przewodniczącej RR Pani Karinie Wróbel – Kaczmarek oraz Skarbnikowi Panu Marcinowi Nodze. Pani Karina nadal zaangażowana jest w realizację projektu, w którym nasze dzieci malować będą mural  na ścianie przy boisku szkolnym, natomiast Pan Marcin będzie koordynował program „ 1% dla Twojej szkoły” Dziękujemy !!!