Międzyświetlicowy Turniej Piłki Nożnej

22 maja dla naszej szkolnej świetlicy nadszedł długo wyczekiwany moment, otóż tego dnia przyjechali do nas uczniowie z trzech poznańskich szkół (SP7, SP20, SP82), aby uczestniczyć w Międzyświetlicowym Turnieju Piłki Nożnej, którego byliśmy organizatorami.

Ze względu na deszczową aurę turniej odbył się na sali gimnastycznej, co dla zawodników było dodatkowym wyzwaniem. Każda z drużyn rozegrała trzy mecze. Emocji nie brakowało od początku do końca rozgrywek, a każdy z zawodników i opiekunów dał z siebie wszystko. Niezwykle trudne w takich warunkach okazało się sędziowanie meczów, którego podjęła się Pani Agnieszka Muszkieta, za co serdecznie dziękujemy.

Zwycięstwo w turnieju odniosła drużyna reprezentująca NASZĄ ŚWIETLICĘ!!! Była to ogromna radość dla zawodników, jak i wszystkich ŚWIETLICZAKÓW oraz wychowawców.

Klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

I Miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5

II Miejsce – Szkoła Podstawowa nr 20

III Miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7

IV Miejsce – Szkoła Podstawowa nr 82

Przyznano również wyróżnienie dla Króla strzelców, który podczas turnieju zdobył 9 bramek, a został nim uczeń naszej szkoły Tymoteusz Przybylski z klasy IIa.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i wzięcie udziału w rozgrywkach.

Reprezentacji naszej świetlicy serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów na arenie sportowej