Witajcie w naszej bajce

Zerówkowicze 21 maja wystąpiły z przedstawieniem pt.: „Witajcie w naszej bajce” przed swoimi kolegami
i koleżankami z grupy Misiów i Pszczółek oraz przed klasą 1b i 2b. Miały okazję zaprezentować swoje talenty, umiejętności i dystans do samego siebie. Śmiechu było co niemiara, a trema towarzysząca małym aktorom spowodowała, że jeszcze bardziej się zmobilizowali i pokazali co potrafią.

Z kolei 22 maja dzieci z tym samym przedstawieniem,  wystąpiły przed swoimi rodzicami i rodzeństwem.
To właśnie dla nich ćwiczyli tygodniami swoje role, by wypaść jak najlepiej i wywołać uśmiech na twarzach najbliższych. Udało się! Rodzice byli uśmiechnięci, w oczach pojawiły się łzy wzruszenia, a więc sukces osiągnięty! Jeszcze raz wszystkiego dobrego Kochani Rodzice!

„Droga mamo, drogi tatku
mamy dla Was dziś po kwiatku.
Dla Was dzisiaj te występy,
choć nam trema depcze pięty.

Mamo ile na twej głowie loków –
tyle szczęścia w każdym roku,
niechaj Ci los podaruje –
ja się pod tym podpisuje.

Moja mamo ukochana
życzę Ci uśmiechu z rana,
aby tata w twoich oczach
widział to żeś jest urocza.

Drogi tato Tobie życzę
dobrych chwil, których nie zliczę,
bo paluszków mam za mało,
a liczydło się schowało.

Drogi tatku życzę Tobie
pomyślności tak Ci powiem,
aby mama bez wątpienia
miała w Tobie supermena.”