Dzień Kobiet w IIa

8 marca w klasie IIa obchodziliśmy Dzień Kobiet.
W tym dniu chłopcy stanęli na wysokości zadania. Składali życzenia dziewczynkom i paniom, rozdawali miłe upominki, uśmiechy i kwiaty.
Cały tydzień rozmawialiśmy o tym jak dbać o zdrowie, co robić,
żeby nie zachorować i o tym jak ważne jest odżywianie i ruch w naszym życiu.
Dlatego w piątek świętowanie zaczęliśmy w sali gimnastycznej wesołymi zabawami ruchowymi. Następnie z wielkim zapałem przystąpiliśmy do wykonywania zdrowych i pysznych dań wg samodzielnie przygotowanych przepisów.
Były: sałatki warzywne i owocowe, kolorowe kanapki, świeżo wyciskane soki, krokodyle z ogórków, koreczki i wspaniały kolorowy ludzik z ananasa. Wspólnie nakryliśmy do stołu i z wielkim apetytem zajadaliśmy nasze zdrowe przysmaki.
Zaprosiliśmy też do wspólnego biesiadowania nasze panie dyrektorki i innych pracowników szkoły.
Długo będziemy wspominać tak udany i miły Dzień Kobiet w naszej klasie.