Dzień Świetliczaka

W świetlicowym kalendarzu obok wielu ważnych świąt takich jak: Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy i Taty oraz Dzień Dziecka pojawiło się jedno bardzo ważne święto. Dzisiaj tj. 27.02.2019 r. obchodziliśmy w świetlicy DZIEŃ ŚWIETLICZAKA

Podczas pobytu w świetlicy Dzieci brały udział w różnych zabawach: wzajemne karmienie się jogurtem, łowienie płatków z mleka oraz jedzenie jabłka zawieszonego na sznurku. Wszystko to miało sprawić, że nasze Dzieci przejdą ważną próbę i na całego staną się ŚWIETLICZAKAMI.

Po wszystkich konkurencjach Dzieci złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane na

ŚWIETLICZAKA NA 5

Na zakończenie tego wielkiego święta wszyscy udaliśmy się na boisko szkolne gdzie wspólnie zatańczyliśmy taniec kowbojski.