Enea Akademia Sportu

Enea Akademia Sportu

Grupa dziewcząt pod opieką Pani Edyty Siczyńskiej, nauczycielki wychowania fizycznego, reprezentuje naszą szkołę w projekcie „Enea Akademia Sportu”. Uczennice te mają okazję do zaprezentowania swoich umiejętności sportowych podczas gry w piłkę siatkową w trakcie czterech turniejów, rozgrywanych w ramach projektu. Do tej pory odbyły się już dwa spotkania, podczas których dziewczęta wzorowo reprezentowały naszą szkołę i przy okazji nawiązały także nowe przyjaźnie z innymi zawodniczkami. Pierwszy turniej odbył się dnia 14 listopada 2018 roku, na poznańskiej Arenie. Natomiast kolejne spotkanie zostało zorganizowane na hali przy ulicy Chwiałkowskiego. Podczas całego turnieju dziewczęta rozgrywały mecze na kilku boiskach. Atmosfera w trakcie turnieju sprzyjała rozwijaniu umiejętności siatkarskich.

Gratulujemy i mocno trzymamy kciuki za nasze zawodniczki podczas kolejnych turniejów!