“Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy …”

Grudzień dla naszej szkolnej świetlicy to czas bardzo pracowity, ale także pełen wielu wrażeń i emocji.

Wszystko rozpoczęło się 6 grudnia, kiedy to w naszej świetlicy gościliśmy niesamowitego przybysza – ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, który obdarował nasze Dzieci słodkim podarunkiem.

6 grudnia rozpoczęliśmy kiermasz świąteczny, który trwał przez cały kolejny tydzień. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie pięknych artykułów świątecznych oraz hojność podczas zakupów.

Kolejnym ważnym wydarzeniem w naszej świetlicy była organizacja “Międzyświetlicowego konkursu na szopkę bożonarodzeniową“.  Niezależna komisja w składzie: Pani Dyrektor, Pani Wicedyrektor, Pani Gracjana oraz Uczennica klasy IIIa zdecydowała, iż pierwsze miejsce zajęła szopka przygotowana przez naszą świetlicę.

Wśród dzieci i nauczycieli ze świetlicy ogromne emocje wzbudził biały puch na szkolnym boisku. Nie zabrakło bitwy na śnieżki oraz konkursu na najpiękniejszego “Bałwana”.

Piękny wystrój sali oraz wspólne śpiewanie kolęd przy choince wprowadziły całą świetlicę w świąteczny nastrój.

Świetlica życzy wszystkim, aby świąteczno – noworoczny wypoczynek był okazją do nabrania sił na nadchodzący 2019 rok.