Coraz bliżej święta – talenty Przedszkolaków

Coraz bliżej święta… a atmosfera w oddziałach przedszkolnych, mimo zimna za oknem, jest gorąca.

10 grudnia nasi najmłodsi – Misie – zaprezentowały Jasełka swoim rodzicom. Bardzo skrupulatnie przygotowywały się wraz z wychowawczyniami do tego wielkiego wydarzenia! Występ był przecudowny, pełen wzruszeń, śmiechu i świątecznego klimatu. Nawet brak Maryi, spowodowany chorobą, nie przeszkodził w profesjonalnym zaprezentowaniu historii narodzin Chrystusa przez małych aktorów. Wielkie brawa dla nich!

Z kolei najstarsze dzieci – Sówki – zaprosiły swoich rodziców na Warsztaty Świąteczne, podczas których wspólnie przygotowywali ozdoby choinkowe, lampiony ze słoików itp. Jednakże do tego dnia szykowali się długo, gdyż chcieli zaprezentować rodzicom, dziadkom wiele rzeczy, których się nauczyli, np. kolędę „Lulajże Jezuniu”, ale w sposób niecodzienny, a mianowicie grając na Bum Bum Rurkach. Udało się nie tylko zagrać rodzicom, ale także namówić ich do spróbowania swoich sił w takim muzykowaniu! Drodzy Rodzice, Dziadkowie…wyszło bardzo dobrze! Ale to nie koniec…zerówkowicze w ramach zajęć kulinarnych z projektu Małym Miś w świecie wielkiej literatury, przygotowały samodzielnie słodki poczęstunek – Piernikowe Muffiny, których zapach rozprzestrzeniał się na korytarzu…a smak…musicie nam uwierzyć na słowo, że były one przepyszne!