Kiermasz Świąteczny

W ramach przygotowań świątecznych, Rada Rodziców Piątki Poznań zorganizowała kiermasz świąteczny. Oprócz wielu wspaniałych ozdób świątecznych przygotowanych przez uczniów Piątki, które można było zakupić, dzieci uczestniczyły w wielu warsztatach. m.in.  malowania figurek, ozdabiania pierników, decoupagu na słoikach czy mydełkach.

Rodzice natomiast, relaksowali się przy kawie oraz słodkich wypiekach przygotowanych przez Nasze wspaniałe mamy. Dopełnieniem Mikołajek, był występ scholi Załoga Pana Boga. Trenerzy Naszej szkoły otrzymali tego dnia wyjątkowe prezenty – sprzęt sportowy zakupiony przez Radę Rodziców z funduszy pozyskanych z Pikniku Szkolnego oraz zestaw gier planszowych, w które mogą grać dzieci w czasie przerw.

Podczas kiermaszu odbyły się trzy konkursy:

 • na najdłuższy łańcuch choinkowy
 • na portret św.Mikołaja
 • na klasową ozdobę choinkową.

W konkursie  na najdłuższy łańcuch choinkowy:

 • I miejsca zajęła klasa 6b,
 • II miejsce klasa 7b
 • III miejsce klasa 5a

 

 

 

 

 

W konkursie plastycznym pt. ”Portret św.Mikołaja””

 • w kategorii klas I-III
  • I miejsce zajęła Waleria Szostak z klasy 2a
  • II miejsce zajęła Miriam Slewczuk z klasy 2a
  • III miejsce zajęła Maja Mikołajczak z klasy 2a

 • w kategorii klas IV-VII
  • I miejsce zajęła Dorota Marzec z klasy 7a,
  • II miejsce zajęła Amelia Maserak z klasy 4c
  • III miejsce zajęła Marta Firlik z klasy 7a

 

 

W konkursie klasowym „Ozdoba choinkowa” wygrała klasa 5c.