Konkurs plastyczny „Jesienne obrazy”

Dnia 16 listopada odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym dla uczniów kl. I – III pt.: „Jesienne obrazy”. Pani Dyrektor Renata Grzegorzewicz – Zielony osobiście pogratulowała wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym uczniom, którzy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Szkolną Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 5 w Poznaniu. Koordynatorem konkursu była pani Anna Zawal, a prace konkursowe oceniały panie: Gracjana Mikołajczak (nauczyciel plastyki), Agnieszka Plewińska (nauczyciel bibliotekarz) i Anna Rahn (nauczyciel przyrody). Autorzy wyróżnionych prac to: Jagoda Pałczyńska, Julia Michalak, Szczepan Widera, Dominika Linka, Julia Przybysz, Nastazja Cichy, Maja Nawrocka, Wiktoria Nowacka, Jagoda Rapacka, Maja Widera i Idalia Sikora. W kategorii klas I „Jesienny liść” pierwsze miejsce zajął Karol Wypych z klasy I a,  w kategorii klas II „Jesienny krajobraz” zwyciężyła uczennica klasy II a, Waleria Szostak. Jury postanowiło przyznać również dwa pierwsze miejsca w kategorii klas III „Portret jesieni” dla Marii Naskręt i Barbary Migdał. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, których prace plastyczne można podziwiać na wystawie w holu szkoły.